TECRÜBELİ EKİP

Dijitalin Değdiği Her Alanda!

İşletmenizin dijitale hangi alanda ihtiyacı varsa o alanda hizmetinizdeyiz. Çok geniş perspektife sahip Just Dijital ekibi Yazılım çözümlerinden, Dijital Pazarlamaya, SEO’dan Sosyal Medya yönetimine kadar hizmet veriyor!

KREATİF HİZMETLER

Ekibimizde bulunan uzman grafik tasarımcılarımızla firmanızın logo tasarımından, reklam görsellerine, web sitenizde yer alan slider tasarımlarına kadar firmanızın görsel dünyasını bize emanet edin!

DİJİTAL PAZARLAMA

Firmanızın Google Ads, Meta Business, Yandex Direct reklamlarını yönetiyor; aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık raporlamalarını oluşturarak firmanızı büyütüyoruz.

MARKA YÖNETİMİ VE TASARIMI

Sosyal medyanızı yöneten, dijital pazarlamanızı yapan birileriyle çalışıyorsunuz, web siteniz ve diğer her şeyiniz hazır ama bir şeyleri eksik mi hissediyorsunuz? Web sitenizin kullanıcı arayüzü çalışmalarını yapıyor ve müşterilerle nasıl iletişim kuracağınızdan, sitede hangi görselleri kullanmanız gerektiğine kadar danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Facebook, Instagram, X ve Tiktok hesaplarınızı yönetiyor, firmanızın sosyal medyada aktif olmasını ve büyümesini sağlıyoruz. Eğer firmanızda fotoğraf çekimine, aktif olarak reels ve içerik üretimine de ihtiyacınız varsa bu alanlarda da hizmet sağlıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Stratejimiz

1- Analiz Et

İlk olarak bize ulaşan talebin yer aldığı sektörün sektör raporunu, anahtar kelime hacmini, karlılık oranlarını ve büyüme stratejilerini analiz ediyoruz

2- Raporla

Analizini yaptığımız tüm döküman ve içerikleri sunum dosyası şeklinde raporluyor, bizimle çalışmak isteyen firmalarımıza sunuyoruz. 

3- Çözümle!

Analiz ve raporların olduğu dökümanlarınızı size sunuyor, beraber nasıl çalışacağımızı planlıyoruz. 

Just Digital

Hacet Mah. Keykubat Bulvarı, Parla Yüksel Plaza, No: 6, Alanya/Antalya

0242 515 2535

info@justdijital.com

Keep Calm, Just Digital

Copyright © 2024 Just Digital